Obvestilo zaprtja vrtca 26.10.2020

Spoštovani starši!

Obveščamo vas, da so vrtci zaradi poslabšanja epidemiološkega stanja v državi od ponedeljka, 26. oktobra 2020 zaprti, predvidoma za en teden. Ukrep je namenjen zajezitvi širjenja okužb z novim virusom

 SARS-CoV-2. 

V času zaprtja vrtcev so starši plačila za vrtec oproščeni! 

Za starše, ki morajo v naslednjem tednu delati, delodajalec pa jim dela ne more omogočiti na daljavo, je župan Občine Cerklje sprejel sklep, s katerim je določil izjemo od zaprtja vrtcev - delovanje vrtca v minimalnem obseg za nujne primere.  Pri odločanju o izjemi je upoštevano trenutno epidemiološko stanje v občini in dosedanje epidemiološko stanje v vrtcu, prav tako pa je nujno upoštevati tudi vse predvidene ukrepe za preprečevanje širjenja okužbe z virusom SARS-CoV-2, ki jih je izdal NIJZ. 


Za več informacij sem vam na voljo na kontaktno telefonsko številko 040/775-027

Ostanimo zdravi vse dobro vam želim, Špela Rihtaršič.

©Copyright 2016 - Zavod za kreativno varstvo Ela Ela, Zasebni vrtec. Vse pravice pridržane. Oblikovanje in izdelava spletne rešitve