DAN ODPRTIH VRAT- ENOTA LARA

VABIMO VAS NA DAN ODPRTIH VRAT

V TOREK, 27.3.2018 vas od 16:00 do 17:00h vabimo na dan odprtih vrat. Za otroke smo pripravili kratko ustvarjalnico, zato bomo zelo veseli njihove družbe. Vsi tisti, ki ste otroke že vpisali, boste tako lahko spoznali tudi vzgojiteljico, ki bo skrbela za vaše otroke v času bivanja v vrtcu. Tisti, ki pa se za ta korak še odločate, si boste tako vrtec lahko ogledali in se pogovorili o morebitnih dodatnih vprašanjih. Tudi če ste otroke vpisali v vrtec drugje ali pa ste se odločili, da ga ne potrebujete, ste vsekakor dobrodošli z otroci na igranje.

Lokacija Grad 38, Cerklje na Gorenjskem, (parkirišče picerija Tonač)


©Copyright 2016 - Zavod za kreativno varstvo Ela Ela, Zasebni vrtec. Vse pravice pridržane. Oblikovanje in izdelava spletne rešitve