Članek v časopisu Gorenjski glas (6. julij 2015)

povzetek članka : 


Dobrodelna prireditev

 Velesovo - V športnem parku v Velesovem pri Cerkijah bo jutri po 12. uri dobrodelna prireditev za Hišo zavetja Palčica iz Grosuplja. Gre za edini krizni center v Sloveniji. ki sprejema najmlajšo populacijo - otroke do šestega leta slarosti. ki so doživeli fizične in spolne zlorabe aii hudo zanemarjanje. Zaživel je pred sedmimi leti v okviru Centra za socialno delo Grosuplje, v tem času pa so imeli nastanjenih že okoli 400 otrok z žalostnimi zgodbami. Dobrodelno prireditev organizira Zavod za kreativno varstvo ela-ela, zasebni vrtec. Nastopila bosta zmagovalec šova Znan obraz ima svoj glas Klemen Bunderla in komik Tadej Bricelj, udeleženca šova Gostilna išče šefa Teja Perjet in Jani lugovic bosta pripravila kuharsko delavnlco, na voljo bodo mobilna skakalnica Mini PIanica, napihljiva igraia, športne aktivnosri za otroke, jahante konjev. delavnica s terapevtskimi kužki. zumba...

©Copyright 2016 - Zavod za kreativno varstvo Ela Ela, Zasebni vrtec. Vse pravice pridržane. Oblikovanje in izdelava spletne rešitve